OMD Holding

TOYOTA TPS know-how ‘ının küresel endüstriye aktarılması konusunda uzmanlaşmış yalın dönüşüm / uygulama şirketler grubudur.

Know-how’ımız doğrudan Toyota’dan gelmektedir. Uzmanlığımız, bu bilgi birikimini farklı kültürel ortamlar ve endüstriler de kullanmada yatmaktadır.

OMD Holding, imalat endüstrisinde uçtan uca ihtiyaca hitap eden farklı uzmanlığa sahip imalat danışmanlığında en hızlı büyüyen isimlerden biridir.

Bu şirketler grubu Yalın Dönüşüm için ihtiyaç duyulabilecek tüm gereklilikleri yerine getirebilen Operasyonel Mükemmellik ‘e hizmet eden şirketlerden oluşmaktadır.

Yalın Üretim Uygulama ekip üyelerimiz yalın danışmanlık ve yalın eğitim programları ile 100’ü aşkın üretim / hizmet şirketine destek sağlamaktadır.

İşletmelerin operasyonel mükemmellik, değişim sürecine liderlik ederek değişim ve uygulama danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Güvenlik, kalite, üretkenlik, moral ve müşteri memnuniyetini artırmak için etkili ve sürdürülebilir yalın yönetim uygulamalarını uygulamalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle işbirliği içinde çalışıyoruz ve bu da önemli iyileştirmelerle sonuçlanıyor.